Doradztwo prawne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozumiejąc ich potrzeby oraz wieloaspektowy charakter każdej sprawy Kancelaria zapewnia kompleksową obsługą prawną przedsiębiorcy. Dotyczy to w szczególności doradztwa prawnego z zakresu prawa cywilnego, handlowego i prawa pracy. Za ten obszar działalności Kancelarii odpowiadają radcowie prawni posiadający duże doświadczenie zdobyte w trakcie kilkunastoletniej praktyki zawodowej.

To co nas wyróżnia w tym obszarze to umiejętność łączenia wiedzy z zakresu prawa podatkowego ze znajomością pozostałych gałęzi prawa oraz mechanizmów rządzących tymi dziedzinami. Te unikatowe umiejętności pozwalają nam patrzeć na sprawy wieloaspektowo i dzięki temu przygotować dla Klienta najlepsze rozwiązanie, które zabezpieczy jego interesy w najszerszy możliwy sposób.

 

Doradztwo prawne świadczone jest przez radców prawnych Kancelarii w formie stałej pomocy Klientom przy rozwiązywaniu ich codziennych problemów i wątpliwości prawnych, jak również poprzez występowanie w ich imieniu przed sądami, organami i innymi instytucjami.

 

Szczegółowy zakres świadczonych przez nas usług wskazany został poniżej

Bieżąca obsługa przedsiębiorcy Spory sądowe Prawo spółek Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych