Postępowania podatkowe i sądowe

Obsługa postępowań podatkowych i sądowych stanowi podstawową specjalizację Kancelarii. W tym zakresie prowadzimy spory z Krajową Administracją Skarbową od momentu wszczęcia kontroli podatkowej, celno-skarbowej bądź postępowania podatkowego, przez etap wszystkich postępowań wpadkowych, aż do etapu postępowania przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.

To co nas wyróżnia, to unikatowe połączenie gruntownej wiedzy z zakresu materialnego prawa podatkowego z doskonałą znajomością procedury podatkowej i sądowoadministracyjnej. Dzięki temu możemy zagwarantować realną obronę interesów podatnika w trakcie sporu z fiskusem.

Z uwagi na duże doświadczenie zdobyte w trakcie kilkunastoletniej praktyki możemy pochwalić się bardzo wysoką skutecznością w prowadzonych sporach, z których zdecydowana większość zakończyła się wygraną naszych Klientów i to często jeszcze przed wydaniem decyzji pierwszoinstancyjnej. Podkreślenia wymaga przy tym, że mierzymy się ze sprawami szczególnie wymagającymi, w których o sukces nie jest łatwo.

Szczegółowy zakres świadczonych przez nas usług znajduje się poniżej:

Kontrole podatkowe i celno - skarbowe Postępowania podatkowe Postępowania zabezpieczające i egzekucyjne Postępowania sądowoadministracyjne