Młodszy prawnik

Lokalizacja: Warszawa Czas pracy: pełny etat

Opis stanowiska:

Gawlas & Partnerzy Kancelaria Prawno-Podatkowa Spółka Komandytowa, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje aplikantów radcowskich lub adwokackich, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Stawiamy na ludzi ambitnych, wszechstronnych i kreatywnych.

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie analizy przepisów i orzecznictwa
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych i doradztwo prawne dla klientów Kancelarii
  • przygotowywanie projektów pism procesowych związanych z postępowaniami w sprawach dotyczących klientów Kancelarii
  • wsparcie członków zespołu Kancelarii

Profil kandydata:

  • absolwent/ka studiów prawniczych lub rozpoczęta aplikacja (I-III rok)
  • 1-2 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw
  • umiejętność przygotowywania opinii prawnych i pism procesowych
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność i otwartość
  • dbałość o szczegóły i umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach
  • możliwość pracy z doświadczonymi prawnikami
  • świetną i niekorporacyjną atmosferę pracy
  • pracę w komfortowej lokalizacji na Powiślu (obok Elektrowni Powiśle i Bulwarów Wiślanych) lub pracę hybrydową/pracę zdalną
  • elastyczne godziny pracy (bierzemy pod uwagę, że masz zajęcia na aplikacji)
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji – szkolenia, mentoring, wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uprawnień zawodowych radcy prawnego, adwokata, doradcy podatkowego