Praktykant

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

Gawlas & Partnerzy Kancelaria Prawno-Podatkowa Spółka Komandytowa w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje studentów IV-V roku prawa, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia w doradztwie podatkowym i prowadzeniu sporów podatkowych. Stawiamy na ludzi ambitnych, wszechstronnych i kreatywnych.

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie analizy przepisów, orzecznictwa i interpretacji indywidualnych
  • przygotowywanie projektów komentarzy i opinii z zakresu prawa podatkowego
  • przygotowywanie projektów pism procesowych
  • wsparcie członków zespołu Kancelarii

Profil kandydata:

  • student/ka IV-V roku prawa
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność i otwartość
  • dbałość o szczegóły i umiejętność organizacji pracy
  • zaangażowanie i chęć rozwoju w prawie podatkowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach
  • udział w skomplikowanych sporach podatkowych
  • możliwość pracy z doświadczonymi prawnikami
  • świetną atmosferę pracy
  • pracę w komfortowej lokalizacji na Powiślu (obok Elektrowni Powiśle i Bulwarów Wiślanych) / możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
  • udział w specjalistycznych szkoleniach
  • elastyczne godziny pracy (bierzemy pod uwagę, że masz zajęcia na studiach)